Оприлюднили склад майбутнього уряду

Оприлюднено список претендентів на посади міністрів в уряді Володимира Гройсмана. Так, першим віце-прем’єром – міністром економічного розвитку запропоновано призначити Степана Кубіва.

Про це передає УНН.

“Віце-прем’єр-міністром – міністром економічного розвитку запропоновано Степана Кубіва. Віце-прем’єр-міністром з питань окупованих територій та тимчасово переміщених осіб пропонують Володимира Кістіона; Віце-прем’єр-міністром з питань європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе”, — йдеться у списку.

Додамо, що на посаду віце-прем’єр-міністра з питань соціальної політики запропоновано кандидатуру Павла Розенка. Також на посаду віце-прем’єр-міністра запропоновано В’ячеслава Кириленка.

“На посаду міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ пропонується кандидатура Геннадія Зубка, міністра Кабінету міністрів — Олександра Саєнка, міністра фінансів — (наразі заступник Глави АП — ред.) Олександра Данилюка”, — йдеться у списку.

Зазначимо, що у переліку кандидатур на посади міністрів не змінились прізвища теперішніх очільників Міноборони, МЗС, МВС, Мін’юсту.

“На посаду міністра соціальної політики запропоновано кандидатуру заступника Вінницького міського голови Андрія Реви; на посаду міністра екології та природних ресурсів запропоновано нардепа Остапа Семерака; на посаду міністра аграрної політики пропонують кандидатуру Тараса Кутового“, – зазначено у документі.

Також у списку кандидатур пропонується залишити на посаді міністра інформаційної політики Юрія Стеця, а на посаді міністра молоді і спорту — Ігоря Жданова.

“На посаду міністра культури пропонується кандидатура Заслуженого артиста України Євгена Нищука, міністра інфраструктури — Володимира Омеляна; міністром з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб — Вадима Черниша, міністра енергетики та вугільної промисловості — Ігоря Насалика”, — йдеться у списку.

Додамо, що загалом у списку кандидатів зазначено 22 прізвища.

Як повідомлялося, коаліція абсолютною більшістю підтримала узгоджений склад нового уряду.

Раніше коаліція абсолютною більшістю підтримала кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду прем’єра.

Нагадаємо, лідер фракції БПП Юрій Луценко повідомив, що на сьогоднішньому засіданні Ради коаліції планується затвердження складу уряду та офіційне внесення кандидатури Прем’єр-міністра.

 

Залишити відповідь