Лучанка просить активістів не зривати концерт Потапа

Лучанка Анна Авраменко просить не скасовувати концерт «Потапа і Насті» у Луцьку заради своєї сестри-інваліда, яка є шанувальницею гурту.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

За словами Авраменко, її сестра Яна є прихильницею «Потапа і Насті». Дівчина – інвалід з дитинства і має 1 групу інвалідності. Тож потребує супроводу на концерт.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: НА ЗАХИСТ ПОТАПА І НАСТІ КАМЕНСЬКИХ СТАЛА ЛУЦЬКА ВЕДУЧА

«У той день, а це близько 3 тижнів тому, в мене виникла ідея написати безпосередньо Потапу і попросити безкоштовний вхід на концерт для неї та мами. Олексій Потапенко відкликнувся на моє прохання сьогодні і дав ствердну відповідь», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що луцькі активісти бойкотують концерт, звинувачуючи артистів у виступах в Росії під час війни.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ПРОДЮСЕР ПОТАПА І НАСТІ СПРОСТОВУЄ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВИСТУПИ У РОСІЇ

«Шановні активісти! Звертаюсь до вас! З ваших слів я зробила висновок, що моїй сестрі загрожує небезпека, лише за те, що вона має бажання відвідати концерт.??? Ось слова автора петиції: “Розуміємо, що міська рада не може заборонити концерт, але це дійство зустрінуть акцією протесту місцеві активісти і задля збереження громадського порядку, можливо, концерт краще не проводити. Дуже надіюсь, що концерт відбудеться! Є люди, яким цей концерт потрібен!» – пише лучанка.

За її словами, останні 8 місяців вона волонтерить в Талліні за програмою від ЄС, працючи з дітьми-інвалідамиі знає, як їм потрібні хороші емоції.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ЛЮДИ ЩЕ НЕ НАВЧИЛИСЬ РОЗБИРАТИСЬ, ДЕ ЛАЙНО, А ДЕ ЦУКЕРКА, – ВОЛИНСЬКИЙ МУЗИКАНТ

«Мені ніхто не платив за це і ідея з можливістю відвідати концерт сестрі виникла ще до протесту активістів», – переконує дівчина.

Нагадаємо, що Олексій Потапенко прокоментував ситуацію щодо бойкоту концерту «Насті і Потапа» у Луцьку. Співак переконує, що його жарт зі штанами, знятими на сцені у Росії, неправильно зрозуміли.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ЛУЧАНИ ЗАКЛИКАЮТЬ СКАСУВАТИ КОНЦЕРТ ПОТАПА І НАСТІ КАМЕНСЬКИХ

Залишити відповідь