Волинська поліція оскаржить скасування атестації в суді

Волинське управління Національної поліції оскаржуватиме в апеляційному порядку рішення судів про поновлення правоохоронців, які провалили атестацію.

Про це повідомляє ВолиньPost.

Олександр Стрельчук, який працював на посаді оперуповноваженого Ковельського відділу поліції, був звільнений після проходження атестаційної комісії. Зокрема, атестаційна комісія визнала його невідповідним займаній посаді.

Представник позивача заявляє: під час проходження атестації були порушені права Олександра Стрельчука, зокрема він не знав хто буде в комісії, не знав як до них звертатися, тому атестанти й прийняли негативне щодо нього рішення.

“Мене не питали ні про мої професійні обов’язки, ні про мою роботу”, – нарікав позивач.

“Питання, які ставилися позивачу, носили характер приватної розмови, йому ставилися питання про його прибутки, які він може приховувати, йому ставилися питання про земельні ділянки і про виконання злочинних наказів”, – додав представник позивача.

Між іншим, професійна підготовка у екс-оперуповноваженого, м’яко кажучи, шкутильгає: за фізичну і вогневу підготовку він отримав “задовільно”.

На захисті позивача і представник Волинської обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС України Володимир Буравський.

Тож суддя Володимир Ковальчук вирішив поновити Олександра Стрельчука на посаді та зобов’язав виплатити йому середньомісячний заробіток за час вимушеного прогулу.

Крім того, той же ж суддя поновив на посаді ще одного екс-правоохоронця Олександра Ручина. Ще 15 лютого атестаційна комісія визнала Ручина, який працював на посаді старшого інспектора Турійського відділу, таким, який не відповідає посаді та порекомендувала його звільнити.

Майже одразу в.о. очільника головного управління поліції Петро Шпига підписав наказ про звільнення Олександра Ручина. Замість того, щоб з гідністю прийняти свою відставку, останній подався до суду.

Олександр Ручин вимагав про визнання протиправними дій та скасування рішень, наказу, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Суд позов задовільнив частково.

Управління поліції мусить сплатити Олександру Ручину 7 тисяч 769 гривень за час вимушеного прогулу.

Між тим, начальник юридичного відділу ГУ НП у Волинській області Оксана Забощук заявляє: на цьому справа не закінчиться – в усіх випадках подаватимуть на апеляцію.

Залишити відповідь