Володимир: на ремонт вулиці виділять понад 5 мільйонів

На ремонт вулиці Ковельської у Володимирі-Волинському із державного бюджету виділять понад 5 мільйонів гривень.

Про це повідомила прес-служба нардепа Ігоря Гузя.

За рахунок співфінансування із державного, обласного та місцевого бюджетів уже запланували проведення ремонту вулиці Ковельської у Володимирі-Волинському. Ця вулиця є частиною автодороги Т-03-02 «Піща-Шацьк-Любомль-Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів-Берестечко-Козин».

Довжина цієї дороги, якою щодня проїжджають безліч міських та іноземних автомобілів, сягає 2,2 кілометра. Для поточного ремонту цього об’єкту із державної казни передбачено 5,2 мільйонів гривень. За рахунок співфінансування обласного та міського бюджетів також планують спрямувати 1,4 мільйонів гривень.

«На ремонт дороги по вулиці Ковельській у Володимирі-Волинському держава виділить 5 мільйонів гривень. Працюємо далі!» – зазначив народний депутат України Ігор Гузь.

Перший заступник Володимир-Волинського міського голови Ярослав Матвійчук повідомив, що Служба автомобільних доріг в області зараз працює над розробкою проектно-кошторисної документації для ремонту дороги. Згодом відбудеться тендер. Після того, як УКРАВТОДОР у Волинській області проведе його, на вулиці Ковельська, що у місті Володимир-Волинський – розпочнеться ремонт.

За словами першого заступника міського голови, реконструкцію дороги планують розпочати уже влітку цього року.

 

Залишити відповідь