У Володимирі встановленню паркану перешкоджали «тітушки»

У Володимирі-Волинському – конфлікт між підприємцями через те, що один з них заблокував в’їзд на територію іншого. Встановленню бетонних блоків перешкоджали молодики спортивної зовнішності.

Це відбулося 12 квітня.

Підприємець Сергій Ситник стверджує, що відповідно до рішення Апеляційного суду Волинської області, дружина бізнесмена Руслана Мороза Олена немає права на ділянку, розташовану на вулиці 20 липня.

Ситник за допомогою підйомного крану перекрив в’їзд на свою територію бетонними блоками. Цим він унеможливив проїзд на територію підприємства. Кілька молодиків у спортивному одязі намагалися завадити встановленню блоків, стрибаючи на них. Молодиків вгамувала поліція. Одного з них забрали для відбору пояснень. Після цього поліція поїхала, а двоє молодиків розсунули блоки, створивши прохід.

На захист Олени Мороз прибув адвокат Роман Рудись. За його словами, блокування в’їзду є неправомірним.

«Суд відмовив нам у встановленні сервітуту, бо раніше Ситник не створював перешкод», – розповів Рудись. Він додав, що Ситник має право на суміжну ділянку з територією, яка належить Мороз. Адвокат зауважив, що блокування в’їзду перешкоджає роботі підприємств. Тож 13 квітня Мороз подасть до суду, щоб задовільнити право на встановлення сервітуту.

Залишити відповідь