У Києві стурбовані «теледірками» на Волині

У Раді нацбезпеки та оборони України поділяють стурбованість волинян щодо непокриття території області телевізійним мовленням.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Лист із РНБО надійшов до Волинської облдержадміністрації. «Поділяючи Вашу стурбованість із приводу викладених фактів та явищ, які в умовах ведення інформаційної війни Російської Федерації проти України формують загрози інформаційному суверенітету нашої держави, негативно впливають на стан інформаційної безпеки загалом, нами відправлені відповідні листи до Кабінету Міністрів України та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення для вжиття невідкладних заходів», – зазначено у листі заступника секретаря РНБОУ Олександра Литвиненка.

Варто нагадати, що глава ОДА Володимир Гунчик звертався до РНБО з листом, у якому детально розповів про проблему відсутності покриття вітчизняним та регіональним телемовленням території Волині. Відтак, відповідь не забарилася.

Довідково:

Близько 35% території області не покриті українським та регіональним телевізійним мовленням. Особливо гостро питання стоїть у північних районах краю, де жителі фактично опинилися в інформаційному вакуумі, позаяк позбавлені можливості отримувати інформацію саме українського мовника, натомість у вільному доступі – польські, білоруські, а через них і російські, заборонені в Україні телеканали.

Залишити відповідь