Луцьк: демобілізовані брати започаткували власну справу

Демобілізовані брати-воїни у Луцьку започаткували власну справу після навчання у центрі зайнятості.

Про це повідомляє Державна служба зайнятості.

Брати Олександр та Сергій Давидюки – колишні безробітні, учасники АТО, які після демобілізації за допомогою у пошуку роботи звернулись до Луцького районного центру зайнятості.

Сергій за освітою – столяр, а Олександр заочно навчається на психолога у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. Обидва без досвіду роботи.

У районному центрі зайнятості Сергію та Олександру фахівці надали інформацію щодо послуг служби зайнятості, ознайомили з наявними вакансіями, запропонували взяти участь у тренінгах щодо успішної адаптації в умовах мирного життя та долучитись до профорієнтаційного заходу «Як розпочати власний бізнес».

За сприянням служби зайнятості чоловіки пройшли професійне навчання за напрямком «підприємець-початківець», під час якого Сергій написав та захистив бізнес-план на тему «Вирощування овочів в тепличному господарстві», Олександр – «Розведення кроликів й реалізація їх на ринках».

Сьогодні брати активно займаються своєю улюбленою справою в якості підприємців – Сергій вирощує сільськогосподарські культури в тепличному комплексі, а Олександр розводить та продає кроликів.

 

Залишити відповідь