Горохів: екс-голова РДА відслужив рік на передовій

Колишній голова Горохівської РДА Сергій Годлевський, відслуживши рік на Донбасі, повернувся додому.

Про це йдеться у матеріалі Олега Дідика на шпальтах «Горохівського вісника», – повідомляє портал Горохів.

Екс-голова Горохівської РДА Сергій Годлевський 20 березня 2015 року пішов захищати Україну від російських загарбників. Відслуживши рік у Збройних Силах України, він повернувся додому. Годлевський подякував журналістам за публікації про нього, його бойових побратимів, попросив передати вдячність українських воїнів горохівським волонтерам за їх патріотизм і великий ратний труд.

Як ідеться у службовій характеристиці, сержант Сергій Годлевський служив на посаді інспектора прикордонної служби І-ої категорії – начальника групи 1-ої прикордонної застави швидкого реагування.

Годлевський прокоментував можливість повернення в політичне життя. «Нині політика – персонаж негативних в очах народу. В класичному розумінні вона мене не цікавить. Та все – таки бути вільним від політики неможливо. Якщо буду причетним до неї, та робитиму все залежне від моєї соромної участі, щоб політика була на благо народу, простих українців – трудяг», – зазначив він.

«Думаю ,що робота знайдеться для мене. Продовжуватиму дослідження історії Волині. Є ряд хороших задумів, спільних із моїми польськими друзями – краєзнавцями. Головне, щоб швидко закінчилася неоголошена війна, настав мир у нашій рідній Україні», – додав Сергій Годлевський.

Залишити відповідь