У волинських фіскалів – новий керівник

Головне управління ДФС у Волинській області очолила Світлана Савчук, яка до цього керувала луцькими податківцями.

Про це повідомляє прес-служба волинських фіскалів.

Про нове кадрове призначання на Волині в режимі відеоселектору оприлюднив директор департаменту організації роботи ДФС Віктор Пригаровський. Він наголосив, що кандидатура нового очільника волинських фіскалів погоджена з головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком та Мінфіном.

«Оскільки держава сьогодні потребує якісної роботи з наповнення бюджетів всіх рівнів, то ми маємо в найкоротші строки спільними зусиллями подолати всі негативи та ризикові явища, що заважають виконувати поставлені завдання. Сподіваюся на Вашу підтримку, розуміння та командний дух», – звернулася до колег начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Довідково:

Світлана Савчук економічну освіту спеціаліста з обліку, контролю та аналізу господарської діяльності здобувала у Тернопільському інституті народного господарства, який закінчила у 1992 році.

Цього ж року вона розпочала свій трудовий шлях з посади бухгалтера Ковельського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Тур». Згодом – у 1997 році, з посади державного податкового інспектора відділу перевірок юридичних осіб Ковельської ОДПІ почалася її професійна діяльність державного службовця.

За час перебування в органах ДПС Світлана Савчук обіймала посади, невід’ємно пов’язані з контрольно-перевірочною роботою, зокрема з 2000 очолювала підрозділи документальних перевірок Ковельської ОДПІ. З 2004 року Світлана Савчук – незмінно у керівному складі Луцької ОДПІ. У 2009 – 2010 р.р. Світлана Савчук працювала заступником голови ДПА у Волинській області. З 2012 році, після перебування на посаді першого заступника начальника Луцької ОДПІ у 2010-2012 р.р., очолювала Луцьку ОДПІ до квітня 2016 року.

Світлана Савчук нагороджена нагрудним знаком «За бездоганну службу ІІІ ступеня» у червні 2010 року.

Залишити відповідь