Волинські силовики не платять за газ

Силові структури Волинської області боргують значні кошти за спожитий газ і залишаються найбільшими боржниками в регіоні.

Про це стало відомо під час засідання антикризового енергетичного штабу у режимі відеоселектору за участю голів районних державних адміністрацій, міських голів, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Як зазначив директор ТОВ «Волиньгазбуд», за 2016 рік волиняни спожили на 6% менше газу у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Нарахування частки населення 592,2 мільйона гривень при загальній сумі субсидій у 651 мільйон гривень. Відтак, загальний рівень оплати становить 139,6%.

Що стосується бюджетних організацій, то вони спожили газу 8,1 мільйона гривень, з яких сплачено лише 4,9 мільйона. Організації, які фінансуються з обласного бюджету розрахувались за спожитий газ на 98%. Для порівняння ті, що фінансуються з місцевого бюджету сплатили 91% суми. Серед найбільших боржників – Вузлова лікарня станції Ковель.

Що характерно, систематично не платять за спожитий газ силові структури. «УМВС, МВС, райвідділи, УДАІ – немає абсолютно проплати», – повідомляють в «Волиньгазбуді».

Залишити відповідь