Стали відомі дати цьогорічних призовів до армії

Філіп Карбер, один із провідних військових фахівців США назвав знайомство з українськими бійцями "найбільшою честю свого життя". Процитую його слова: "Ми і справді спершу хотіли показати і навчити їх тому, що знаємо самі. Але тут дивна річ: ми навчилися більшого у українців, ніж навчили їх. "

Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році.

Про це інформує Українська правда.

Відповідно до указу, у запас будуть звільнені військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та відслужили встановлені терміни строкової військової служби.

Звільнення в запас відбудеться у квітні-червні та у листопаді 2016 року.

Указом також передбачене звільнення в запас у жовтні-грудні 2016 року інших військовослужбовців строкової служби, які відслужили встановлені строки строкової військової служби.

Указом також визначені терміни проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу: 5 травня – 30 червня та жовтень – листопад 2016 року.

 

Залишити відповідь