Луцьк: у Кабміну просять грошей на добудову школи

Депутати Луцькради звернуться до Кабміну з проханням виділити 78,8 мільйона гривень на добудову школи №27, яку зводять у 55-му мікрорайоні.

Про це стало відомо 30 березня під час сесії міської ради.

Будівництво школи №27 розпочали ще у 2011 році, і мали завершити у 2014-му. На будівництві вже засвоїли 9, 8 мільйонів гривень. Проте і досі будівництво школи незавершене, а на її добудову треба майже 80 мільйонів гривень. Таких коштів у бюджеті міста немає. Зведення школи мало б розвантажити сусідні навчальні заклади.

Міський голова Микола Романюк додав, що з бюджету Луцька цьогоріч виділили 3 мільйони гривень, проте очевидно, що цих коштів недостатньо. Мер додав, що будівництво триває – забудовник погодився надавати послуги «авансом».

Тож депутати підтримали пропозицію звернутися до Кабміну із проханням виділити 78, 8 мільйона гривень на завершення будівництва. Кошти просять виділити із субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, або спрямувати на цю мету інші кошти цільових державних капітальних інвестиційних видатків.

Залишити відповідь