Історія від волонтера: «махач» з прокурором був класний

Володимир-Волинський міський суд вдруге повернув кримінальне провадження разом з обвинувальним актом проти бійця 51-ої бригади Віктора Котика військовій прокуратурі Луцького гарнізону.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат, який захищає військових Василь Нагорний.

Нагадаємо, волинянину Віктору Котику, нагородженому медаллю «За воїнську доблесть», 25 серпня вручили повідомлення про підозру. Військова прокуратура Луцького гарнізону звинувачує старшого солдата в самовільному залишенні військової частини після повернення на Волинь.

Подаємо його допис без змін та правок:

БІЛЬШЕ ПРО СПРАВУ ВІКТОРА КОТИКА ЧИТАЙТЕ ТУТ

«Сьогодні… Володимир… Суд по бійцю 51 ОМБр, нагородженому за знищення ворожої колони, контуженому з черепно-мозковою травмою, побувавшому в полоні, з сильним посттравматом, але… нескореному воїну Віктору Котику…

Мене розпирає від радості, бо ВІДСТОЯЛИ!!! А «махач» з прокурором був класний, ще ніколи в мене підготовче засідання не тривало більше години.

Володимир-Волинський міський суд вдруге відмовився призначати справу до розгляду та вдруге повернув кримінальне провадження разом з обвинувальним актом військовій прокуратурі Луцького гарнізону.

Я не буду вдаватись в деталі свого клопотання та не буду деталізувати порушення прокурорів, як звучить підсумок в ухвалі суду: «Військовою прокуратурою Луцького гарнізону порушено конституційні права підозрюваного!!!». А по завершенню суду суддя сказала: «пора завершувати цю справу і припинити тероризувати хлопця». Думаю це певно таки фініш. Чи буде апеляція? Не знаю і не боюсь!

Зараз прошу волонтерів та побратимів цього бійця – допоможіть йому повернутись в реальне життя, оформити документи, отримати статус УБД. Бо якось нагороджений за бій в АТО – не має статусу УБД – трохи дико. Але знайте, там проблема не юридична, а моральна, медична і психологічна! Хочу подякувати двом людям, які були зі мною на засіданні, як підтримка: боєць 51 ОМБР- Андрій Голій, який ще й підстрахував тимчасово підсліпуватого адвоката за кермом та Gennady Khomutinkin».

Залишити відповідь