Для волинського ліцею закупили масло по 110 гривень

Маяківський навчально-виховний комплекс «ЗОШ інтернат I-III ступенів-лінгвістичний ліцей» нещодавно провів відкриті торги на закупівлю вершкового масла.

Як ідеться у «Віснику державних закупівель», за результатами процедури перемогу здобула луцький підприємець Марія Ковальчук, яка запропонувала найнижчу ціну.

Зауважимо, що планувалось закупити для дітей Маяківського НВК 3000 кілограмів вершкового масла, на що у бюджеті передбачили 360 тисяч гривень. Заявки на участь у торгах подало 2 постачальники ‒ ПрАТ «Деражнянський завод», яке запросило за свою продукцію 336 тисяч гривень, та ФОП Ковальчук М.Г. Зокрема, другий учасник запропонував нижчу ціну – 330 000 гривень за 3 тонни продукції.

Таким чином, кілограм вершкового масла за результатами торгів коштуватиме 110 гривень при оптовій закупівлі. У той час на прилавках роздрібних торгівельних мереж вершкове масло вартує 80-90 гривень за кілограм.

Секретар комітету, який визначав переможця, Тетяна Чемерис прокоментувала, чим обумовлена така ціна.

«Вартість кілограму – 110 гривень. Це вінницький виробник. Але ми будемо подавати довідку до статистики і, думаю, ціну буде знижено, тому ми ще не підписали остаточно документи на поставку, оскільки чекаємо на статистику», ‒ повідомила вона.

Залишити відповідь