У Романюка – новий радник

Радником луцького мера з питань молодіжної політики на громадських засадах стала очільниця Молодіжної ради Луцька Софія Ройко.

Про це пише ВолиньPost.

Молодіжна рада міста Луцька — дорадчий орган при Луцькому міському голові Миколі Романюку. Основне завдання ради – готувати і подавати пропозиції щодо діяльності Луцької міської ради у сфері молодіжної та соціальної політики, розробляти актуальні соціальні програми для міста та здійснювати реалізацію молодіжних, соціальних програм за підтримки виконавчих органів Луцької міської ради.

Члени дорадчого органу провели засідання уже в оновленому складі, під час якого підбили підсумки проведених заходів за рік, поділилися новими, запланованими проектами, продовжили свою легітимність (адже вона дійсна лише рік) та переобрали голову.

Новою головою Молодіжної ради та за сумісництвом новим радником міського голови з питань молодіжної політики на волонтерських засадах стала Софія Ройко .

Першим її заступником було обрано Дмитра Березюка, а головою секретаріату та заступником голови за сумісництвом – Юлію Куцай .

Залишити відповідь