Кабінет шефа СБУ на Волині: кримінальний кодекс і вазон

В Інтернеті з’явилися світлини кабінету начальника УСБУ у Волинській області Юрія Фелонюка. Силовик запевняє, що майже нічого не змінював після свого попередника.

Про це повідомляє Таблоїд Волині.

Фелонюк «оселився» у кабінеті відносно недавно: указ про його призначення начальником Управління Служби безпеки України Волинській області президент підписав 9 квітня минулого року. До речі, саме у цей день чоловік відзначає свій день народження. До цього полковник очолював управління СБУ у Чернівцях.

Так, вже 17 квітня, через тиждень після офіційного призначення, Юрій Фелонюк зайняв кабінет на проспекті Василя Мойсея, 4. До нього тут «господарював» генерал-майор Володимир Мельникович.

Після попереднього власника кабінету Юрій Фелонюк майже нічого не змінював. Ремонту не робив, меблів і оргтехніки також не оновлював. Із собою привіз ікону, яку подарували ще за часів служби у Києві, та ще кілька образів. Із Чернівців начальник доставив величезного вазона. Його Юрію Фелонюку подарував колега-волинян.

«Після переїзду вазон трохи почав чахнути, але завдяки секретарю, яка вичитали в інтернеті, як за ним доглядати, почав виглядати ще краще. На жаль, не пам’ятаю, як він називається», – зізнається керівник.

Юрій Фелонюк каже, що у кабінеті йому працюється комфортно, як і загалом на Волині. «Мені подобається і комфортно на Волині. Не маю проблем з колективом. Дружні співробітники, завжди один одного підтримують. Для мене це дуже важливо, коли тобі підставляють плече, а не кидають ножа в спину», – каже очільник управління.

На столі начальника волинського управління СБУ журналісти знайшли канцелярське приладдя, робочий зошит, щотижневик для планування, кулькові ручки, візитівки, поки ще не заповнену декларацію про доходи, Кримінальний кодекс України. З цифрової техніки на столі виявився робочий ноутбук, мобільний телефон та планшет. Поруч – службові телефони для внутрішнього зв’язку.

Карта за робочим столом залишилась від попереднього очільника управління, генерала-майора Володимира Мельниковича. Керівник позначав на ній міста, у яких доводилось служити. «Змінювати карту не буду, бо не знаю, куди крива долі занесе мене. У Києві і Чернівцях служив, у Луцьку служу, ще залишились Рівне, Тернопіль, Суми й Донецьк», – жартує Юрій Фелонюк.

 

Залишити відповідь