Ківерцям пообіцяли в червні новий дитсадок

Під час відвідин Ківерців голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик оглянув, як йдуть роботи зі зведення нового приміщення для дитячого садка № 1, та афішував відкриття закладу в червні.

У місті функціонує три дошкільні навчальні заклади. Дитячий садок №1, про який іде мова, звели ще у 1944 році. Від заснування закладу у приміщеннях садочка жодного разу не проводилися капітальні ремонти, лише поточні, косметичні. Тож навчальні корпуси – справжні шевченківські хати, – розповідають в прес-службі ОДА.

При цьому дитячий заклад відвідують 85 дітей, ще 236 дошкільнят – у черзі.

У 2013 році розпочалося будівництво нового корпусу Ківерцівського дошкільного закладу №1 на 4 групи, проектною потужністю 95 місць. Особливо активно велося будівництво у 2015-му, позаяк вдалося залучити кошти із державного фонду регіонального розвитку. Минулоріч із бюджетів різних рівнів  освоєно 9 млн. 195 тис. грн. Зрозуміло, що працювали за принципом співфінансування.

Упродовж будівництва Володимир Гунчик кілька разів побував на майданчику. Нині ж знову проінспектував хід робіт. Запевнив, що побаченим зостався утішеним, одначе й наголосив на необхідності якомога швидше завершити об’єкт. Нині ж приміщення повністю зведене, накрите, встановлені вікна, проведено благоустрій території, проводяться внутрішні роботи. Загалом ступінь готовності 90%. Справа за малим – деякі внутрішні роботи та обладнання. Ціна питання – 4 млн грн. При цьому останні штрихи щодо наведення благоустрою обіцяє узяти на себе міська рада.

«Пропоную: два з половиною мільйони – з обласного бюджету, а півтора – з районного. Щойно надійдуть кошти, одразу замовляйте меблі, бо їх доведеться чекати. Але давайте реально оцінювати ситуацію. Якщо до кінця квітня надійде фінансування, то до кінця травня цілком реально завершити роботи. Тож пропоную призначити час «Ч» на 1 травня. Долучайте депутатів обласної ради, яких від Ківерцівського району аж сім», – наголосив голова облдержадміністрації.

Залишити відповідь