В Україні відкрили перший пам’ятник Героям війни з Росією

У Кривому Розі відкрили пам’ятник воїнам, загиблим за цілісність і незалежність України. Це перший в Україні монумент, створений з ініціативи жителів міста і завдяки небайдужим криворіжцям, виготовлений за недержавні кошти.

Як повідомляє 0564, 19 березня о 13:00 на площі біля Тернівського райвиконкому почалася церемонія відкриття. У ній взяли участь представники міської влади, Всеукраїнського об’єднання «Визвольний рух», всі, хто пам’ятає і шанує подвиг наших земляків.
На відкриття були присутні родичі загиблих Героїв, представники міських та районних виконкомів, громадські організації Кривого Рогу, волонтери, військові капелани.

Також з усіх куточків країни до Кривого Рогу приїхали «кіборги», бійці 3 спецбатальйону “Кіровоград”, 17 танкової бригади, 40 батальйону «Кривбас», 93 бригади, 25 бригади. Всього на відкритті пам’ятника було більше п’ятисот чоловік.
Під час відкриття меморіалу виступили міський голова Юрій Вілкул, мама загиблого Героя – Надія Гайдук, військовий капелан Олександр Агарков. Слово було надано бійцю 93 бригади – “кіборгу” Євгену Абросимова з позивним “Абрикос”, який і став прообразом центральної фігури скульптурної композиції. Також у відкритті пам’ятника взяв участь заступник командира військової частини 3011 Олександр Піскун, який отримав важке поранення спини під Лисичанському.

Залишити відповідь