У мерії Луцька відповіли на петицію про перехід на Театральному

У Луцькій міській раді пообіцяли врахувати петицію щодо проекту підземного переходу на Театральному майдані.

Нагадаємо, в петиції вказано: “Звертаємося до міської ради з закликом… обмежитися лише зведенням безпосередніх переходів без обладнання торгових точок чи розважальних закладів”.

Публікуємо відповідь без змін та правок:

 

У відповідь на підтриману петицію «Не зводити підземно-наземний базар на Театральному майдані» повідомляємо наступне.

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 19.03.2014 № 166-1 доручено управлінню капітального будівництва міської ради забезпечити розроблення детального плану території кварталу в межах вул.. Паркової, Богдана Хмельницького, Словацького, Винниченка, Градного Узвозу, пр.. Волі, Театрального майдану у м. Луцьку.

Відповідно до цього Волинською філією «Діпромісто» розроблено зазначений детальний план території, яким передбачено будівництво підземного пішохідного переходу з підземний центром, реконструкцію громадської вбиральні з будівництвом кафетерію та виставкового залу.
З метою професійного обговорення даного проекту розгляд детального плану зазначеної території було винесено 23.02.2016 на обговорення архітектурно-містобудівної ради.

Більшістю голосів ради рекомендовано затвердити детальний план території кварталу в межах вул. Паркової, Богдана Хмельницького, Словацького, Винниченка, Градного Узвозу, пр. Волі, Театрального майдану у м. Луцьку в частині будівництва підземного переходу.

При розгляді виконавчим комітетом Луцької міської ради питання про затвердження проекту детального планування на Театральному майдані, вказана петиція буде врахована.

Залишити відповідь