Вдруге за тиждень зрізали вказівник до Луцького зоопарку

У Луцьку вдруге за тиждень зрізали вказівний знак місцевого зоопарку.

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сторінці зоопарку в Facebook.

13 березня повідомляли про пошкодження одного з вказівників до зоопарку. Тоді невідомі зламали його, але з невідомих причин не вкрали, а залишили на землі. У п’ятницю, 19 березня, знак відновили.

20 березня директорка КП «Луцький зоопарк» Людмила Денисенко, йдучи на роботу, побачила, що знаку знову немає. За кілька годин вдалося з’ясувати, що зловмисникам знову не вдалося вкрасти цей дороговказ. Його знайшов та забрав працівник КП «Парки і сквери».

“З величезною прикрістю повідомляємо усім, що відновлювати вказівник на попередньому місці ми вже не будемо. Окрім того, забираємо на нашу територію й інші знаки з парку. На жаль, доводиться констатувати, що не всі лучани доросли до життя у європейському місті. Тож ця художня ковка тішитиме очі наших гостей лише у нашому зоопарку. А для того, щоб відпочивальник знали, як пройти до зоокуточка, очевидно, треба використати написи маркером на картоні – тоді, можливо, їх не крастимуть. Хоча і тут не можна нічого гарантувати. Бо, наприклад, новітнім варварам спалити це буде файною розвагою…” – кажуть в зоопарку.

Залишити відповідь