Смертельна аварія у Володимиромі: що пишуть в інтернеті

В інтернеті жваво обговорюють аварію, яка трапилася 19 березня на в’їзді у Володимир.

Нагадаємо, близько 13:00 на трасі Устилуг ‒ Луцьк ‒ Цумань H-22. Автомобіль “БМВ” із номерними знаками рівненської реєстрації виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з рейсовим автобусом, що рухався з Республіки Польща в Луцьк. Загинули 4 людини: водій та пасажири легковика.

Більшість користувачі засуджують водія, сперечаються через швидкість “БМВ” та обговорюють технічні характеристики легковика.

Так, у групі “Типовий Володимир” в Вконтакте користувачі пишуть:

“Шкода звісно людей.але і водія автобуса теж шкода.йому за це відповідати і з цим жити”

“Коли автомобіль заносить ,то є ймовірність що його знесе або вправо або вліво ,а зліва як відомо за ПДР України зустрічна смуга ,тому , щоб виїхати на зустрічну не обовязково робити обгін , може просто занести , можна обїжджати ями яких у нас на дорозі повно!”

“Люди навіщо обсуждати!!! я колись їхала з Польщі 40 км в час за кермом був мій чоловік, нас хотів обігнати трафік то його носило крутило по всій дорозі, так я думала що з нього нічого не останеться але слава богу він живий!! ніхто не знає, що може статись люди то загинули на жаль!!!справді хай влада нормальні дорогі зробить а то все собі в карман…”

“машина машині рознь!!! одна при 100 розкладеться а іншій може нічого не бути! може та машина вже була в аваріі і зліплена з 2 частин! Яка різниця! 4 Людини загинуло! І пофігу БМВ це чи 9!!! Треба трошки клепки мати в голові,і розуміти де можна прижати а де нормально іхати,тим більше що ідеш не сам!!!!”

 

А ось, які думки висловлюють на форумі “Луцька дошка“:

 

“це ж скільки треба було летіти, щоб з бехи зробити таку груду металу?! І це, схоже, на такій швидкості він збирався в місто влетіти!”

“Скоріш за все ще й колишній “биток”, зварений з декількох шматків. Бо якось дуже підозріло зрізало дах по всім чотирьом стійкам (в BMW Е34 там якраз товстенний метал). Шкода людей”

“биток не биток, але співставте вагу автобуса і легковика, при солідній швидкості – шансів не було…”

“Дах та двері перекушені гідрокусачками. На жаль, щоб витягти лише тіла, а не живих…”

“Я здамся жорстоким, але люди – не літають. Бо думають про наслідки. Шкода пасажирів”

“Ну ми ж не знаємо, чому водій не зміг уникнути “встрєчки”. Звичайно, було перевищення швидкості. Але це ж не якась малолітка перед дєвками форсила. Можливо, йшов на обгін, можливо яму оминав, можливо тех. стан авто підвів. Навряд чи мужик в 40 років, везучи повен салон людей просто так вишивав на дорозі. Тому бажати людині смерті в такій ситуації…ну не знаю. То, звичайно, твоє діло, але я думаю ніхто з нас не святий”

“слизька дорога + значне перевищення швидкості (від якої не заказані і дорослі водії) = поганий контроль над машиною. Дай невеличку ямку і … Там же писали, що машину почало носити по дорозі. Певно, зі слів водія автобуса. В будь-якому випадку – водій не справився з керування з-за перевищення швидкості. І вік тут не дає ніяких заказів від помилок, швидше навпаки – пацанюрі було б зрозуміло, а от водію з досвідом… якщо там був досвід, звичайно”

Залишити відповідь