Нахаба і хам-юрист зі Львова на «Порші» стали героями інтернету

На Західному об‘їзді Львова патрульні помітили автомобіль PORSCHE Cayennе, водій якого при перестроюванні з крайньої правої смуги у крайню ліву не увімкнув відповідного світлового покажчика повороту.

Це сталося 18 березня, – повідомили у прес-службі патрульної поліції.

Водій порушив пункт правил дорожнього руху 9.2 б (Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку перед перестроюванням, поворотом або розворотом), чим скоїв адміністративне правопорушення за ст.122 ч.2 КУпАП (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху ч.2 (…порушення правил руху автомагістралями, користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку…).

Та перед цим як порушити правила, водій увімкнув правий покажчик повороту і вимкнув його. Коли автомобіль зупинили, водій не хотіла визнавати свого порушення і почала ображати поліцейських. Вийшовши з авто жінка хотіла піти у торговий центр, в який і приїхала.

Відмовлялася виконувати законні вимоги поліцейських пред‘явити водійське посвідчення. До образ приєднався чоловік, почав погрожувати поліцейським звільненням, комусь телефонував.

Повідомив, що вони юристи, а дружина викладач університету Франка. Щодо увімкнення правого повороту перед тим як повернути наліво, водій сказала, що можливо зачепила шубою, якої у дружини патрульного немає.

У поясненні жінка написала, що патрульні мають упереджене ставлення до водіїв на дорогих автівках. Штраф, який має сплатити водій – 425 гривень.

 

 

1479468_1979088262315738_7533583368621776395_n

Залишити відповідь