Луцькі студенти відправили на передову 2 центнери чаю

У Луцьку студенти медичного коледжу виготовляють чай для бійців, які зараз перебувають у зоні так званої АТО. За два роки на передок відправили вже майже 200 кілограмів чаю.

Про це розповіла викладач фармакогнозії у Луцькому базовому медичному коледжі Лариса Радько, – передає Громадське. Волинь.

Жінка каже, що ще два роки тому активісти «Самооборони Майдану» звернулися до їхнього закладу з проханням про допомогу. Відтоді й почали виготовляти та передавати бійцям чаї. Допомагають їй у цій справі студенти, які хочуть долучитися до такої благодійної справи.

«Чаї робимо загальнозміцнюючі, вітамінні. Трошки люди допомагали збирати зілля, а потім ми самі почали збирати. Хлопцям потрібні різні чаї, адже вони там стоять, мерзнуть. Тут вже треба і для шлунку, і для нирок і жовчогінні. Зимою нам трохи важко із сировиною, але ми додаємо туди фруктові гілочки, сушку, яблука, вишні, грушу, малину та навіть горобину. Робимо так, щоб вони були не лише смачні та ароматні, але й корисні», – розповідає Лариса.

Студенти, які допомагають у виговлені чаю кажуть, що долучаються до цієї справи добровільно, адже це не просто можливість допомогти. Це їхній обов’язок, адже кожен має допомагати, як може.

Залишити відповідь