Водія «БМВ», який збив велосипедиста, відпустили під домашній арешт

Водія «БМВ», який вчинив смертельну аварію, збивши велосипедиста, відпустили під домашній арешт.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише Оксана Должко.

«А пам’ятаєте чоловіка на BMV X5, який у Луцьку збив дідуся на ровері? Трохи нагадаю: 23 лютого ввечері водій на позашляховику спочатку в’їхав в Деу Нексія, спробував втекти з місця пригоди, але на сусідній вулиці наїхав на велосипедиста. Постраждалого він провіз на капоті, доки той не впав на дорогу. Дідусь помер дорогою до лікарні. А вже наступного дня прес-служба поліції повідомляла, що винуватця смертельного ДТП взяли під варту», ‒ нагадує обставини події вона.

За інформацією Должко, чоловік, який збив велосипедиста ‒ приватний підприємець, власник магазину хутра та шкір у Луцьку.

«25 лютого горе-водія ухвалою суду було ЗВІЛЬНЕНО З-ПІД ВАРТИ. Тепер він під домашнім арештом. Причому без браслету і тільки в визначену пору доби: з 19 до 8 години», ‒ додає вона.

«Враховуючи міцність соціальних зв’язків, наявність постійного місця роботи, ряд захворювань, наявність інвалідності – ІІ група довічно, вказаний запобіжний захід застосовується з забороною залишати місце свого проживання у певний період доби – з 19.00 год. до 08.00 год., що достатньою мірою, на думку суду, буде гарантувати виконання підозрюваним покладених обов’язків», ‒ цитує Должко ухвалу суду.

Залишити відповідь