Волинський «Автомайдан України» підтримав вимоги вінницьких активістів

Волинські активісти організації “Автомайдан України” підтримали вимоги вінницьких колег щодо перегляду призначень  начальником управління Національної поліції Вінницької області Шевцова Антона Валерійовича та його заступником Селіверстова Олександра Івановича.

Про це йдеться в спільній заяві автомайданівців України.

Публікуємо її без змін та правок:

 

СПІЛЬНА ЗАЯВА АВТОМАЙДАНІВ УКРАЇНИ

Президенту України

Порошенко П.О.

копія:

Міністру Внутрішніх Справ

Авакову А.Б.

Керівнику національної

поліції України

Хатії Деканоідзе

Заява

Пане президенте.

В зв’язку з тим, що згідно Основного Закону України ви є гарантом дотримання наших конституційних прав, вимагаємо від вас втручання та реакції на призначення начальником управління Національної поліції Вінницької області Шевцова Антона Валерійовича та його заступником Селіверстова Олександра Івановича, яке викликало резонанс в суспільстві та негатив серед громадськості. А саме. Стали відомі факти ознайомившись з якими ми, громадяни України, підозрюємо гр. Шевцова А.В. та Селіверстова О.І. у схильності до державної зради та сепаратизму.

Також ми вважаємо призначення Шевцова А.В. та Селіверстова О.І. такими, що не відповідають їх професійній придатності. Такі висновки ми зробили проаналізувавши їх дії, що мали місце 10.03.2016 року у м. Вінниця та викликали велику хвилю обурення і негативу у бік поліції серед населення. Звертає увагу на себе той факт, що керівництвом МВС та Національної поліції не надано певної оцінки вищевказаним подіям. До теперішнього часу, крім пустих обіцянок розібратися в ситуації, що виникла, ніяких певних дій з їх боку не проводиться.

В зв’язку з резонансом даної події просимо вас розглянути нашу заяву та надати офіційну відповідь у найкоротший термін, а саме 5 днів. Залишаємо за собою право на дії, що передбачені ст. 39 Конституції України.

ГО “Автомайдан Рівне” (м. Рівне)

ГО “Автомайдан Тернопіль” (м. Тернопіль)

ГО “Автомайдан-Житомир” (м. Житомир)

ГО “Автомайдан України” (м. Луцьк)

ГО “Автомайдан Вінничини” (м. Вінниця)

ГО “Новокаховський Автомайдан” (м. Нова Каховка)

ГО “Львівський Автомайдан Оновлений” (м. Львів)

ГО “Автомайдан Одеса” (м. Одеса)

ГО “Автомайдан Миколаїв” (м. Миколаїв)

ГО “Автомайдан Чернівці” (м. Чернівці)

ГО “Автомайдан Червоноград” (м. Червоноград)

ГС “Українська Спілка Автомайдан” (Україна)

ГС”Автомайдан Черкащини” ( Черкаси)

Залишити відповідь