На хабарі погорів начальник із прикордонної служби на Волині

Начальник відділення прикордонної служби на Волині вимагав від підлеглого 3 тисячі гривень неправомірної вигоди. Окрім отриманого хабара, у посадовця вилучили також 18 тисяч гривень.

Про це повідомила прес-служба Національної поліції.

До правоохоронних органів звернувся 35-річний інспектор відділу прикордонної служби. Він повідомив, що за можливість нести службу на прикордонному пункті пропуску міжнародного значення його керівник вимагає від нього хабара.

Військова прокуратура за заявою прикордонника відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Сьогодні, 3 березня, поблизу міжнародного пункту пропуску «Ягодин-Авто» 25-річного начальника відділення затримали працівники Управління захисту економіки Національної поліції, внутрішньої безпеки прикордонної служби та військової прокуратури.

Від свого підлеглого посадовець отримав 3 тисячі гривень. Окрім того, в автомобілі прикордонника вилучили 18 тисяч гривень.

На цей час проводиться комплекс слідчих дій для встановлення інших фактів вимагання затриманим неправомірної вигоди, а також походження вилучених грошових коштів.

Вирішується питання про затримання прикордонника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Посадовцю загрожує ув’язнення на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Залишити відповідь