Луцьк: мерія хоче повернути податки зі спиртзаводу

Луцька влада наполягає, аби податки та збори з спирто-горілчаного комбінату сплачувалися за місцем його розташування.

Про це повідомляє Конкурент.

Спеціальна контрольна комісія ВР з питань приватизації ініціювала круглий стіл щодо перспектив та особливостей приватизації ДП “Укрспирт”, який був ініційований Спеціальною контрольною комісією Верховної Ради України з питань приватизації.

Під час дискусії нагадали, що всупереч проголошеному державою курсу на децентралізацію, державне підприємство спиртової та лікеро -горілчаної промисловості є централізованою структурою, основна маса податків та платежів якої залишається за місцем реєстрації ДП “Укрспирт” – у Броварах.

Отож, луцька делегація наполягала на поверненні частини доходів і зборів до міського бюджету. Пропонувалися різні шляхи цього, зокрема повернення Луцькому спирто-горілчаному комбінату статусу окремого підприємства з міцем реєстрації у Луцьку.

В разі приватизації у відповідному законодавстві пропонують прописати, що покупець об’єкта приватизації зобов’язаний провести його реєстрацію за місцем фактичного розташування.

Окрім того, лунала думка щодо розділення ДП “Луцький СГК” на два підприємства, напрямами діяльності яких будуть виробництво спирту та виготовлення алкогольних та інших напоїв.

Залишити відповідь