Гузь просить СБУ активізувати процес обміну волинських полонених

Ігор Гузь звернувся до керівництва Служби Безпеки України  з проханням прискорити визволення полонених волинських бійців.

Про це йдеться на сторінці обранця у Facebook.

Сьогодні, 19 лютого, у парламенті відбувся брифінг народного депутата з Волині Ігоря Гузя з приводу полону волинських військових.

Посадовець подякував керівництву СБУ та волонтерам, які домоглися визволення бійців 51-ї бригади Сергія Фураєва та Артема Комісарчука.

За словами Гузя, обмін волинських військових, які досі у полоні, можливий. Відтак, він попросив СБУ активізувати роботу з повернення армійців.

На брифінгу виступила дружина полоненого волинянина Сергія Дмитрука Єва. Жінка розповіла, що її чоловік уже 15 місяців у полоні. Потрапив до бойовиків ще у 2014 року під Дебальцевим. За її словами, обмін пропонують 3 на 6.

«На сьогоднішній день ДНР запропонувала, на фейсбуці навіть фамілії викинула, що вони готові їх поміняти. Прошу цей обмін провести, щоб він був найближчими днями. Це – можливо!» – переконана вона.

Також депутат розповів про полоненого мешканця села Любохини Старовижівського району Володимира Гізуна, який потрапив у полон приблизно місяць тому.

Залишити відповідь