Узбека, який грабував луцькі квартири, посадять

У Луцьку засудили квартирного злодія.

Про це повідомили у прес-службі волинських правоохоронців.

Луцький міськрайонний суд призначив покарання квартирному злодієві – 4 роки позбавлення волі. Також суд частково задовольнив цивільні позови потерпілих та стягнув з обвинуваченого майнову шкоду понад 24 тисячі гривень і 14 тисяч гривень моральної шкоди.

Нагадаємо, що раніше правоохоронці затримали громадянина Узбекистану, який обкрадав квартири мешканців Луцька. Встановили, що злодій викрав з помешкань громадян речі на понад 25 тисяч гривень.

Зокрема, в одній із квартир у Луцьку він поцупив 4-грамову срібну каблучку, вартістю 400 гривень, 7-грамову срібну брошку, вартістю 300 гривень та срібний ланцюжок, металевий годинник у формі кулону із позолотою.

Окрім цього, наступного дня чоловік знайшов ключ біля вхідних дверей у квартиру та привласнив жіночу та чоловічу дублянки, чоловічу куртку, жіночі зимові чоботи, мобільний телефон марки «SonyEricsson К700і», веб-камеру до комп’ютера, жіночі золоті обручку, ланцюжок та браслет. Окрім цього, злодій забрав з помешкання золоту каблучку, срібний браслет, чоловічий срібний перстень, а також комплект срібних сережок і печатку приватного підприємця.

За цими фактами правоохоронці відкрили кримінальні провадження за частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Сума завданих збитків становить понад 25 тисяч гривень.

Залишити відповідь