Фотодень з режисером: зйомки нон-стоп та фокуси зі світлом

Волинське Агентство Розслідувань продовжує рубрику «Фотодень». Сьогодні наш герой – режисер Сергій Шараєвський.

Окрім режисури, чоловік керує студією «Правда Pro», волонтерить, бере активну участь у громадському  житті міста, а також є пастором баптистської церкви «Божий дизайн».

Як працює 37-річний режисер у Луцьку покаже фотограф ВАРу Павло Березюк.

За освітою Сергій – вчитель молодших класів. Режисерську майстерність здобував у телешколі «Білий камінь», але багато чому навчився сам.

ЧИТАТИ ФОТОДЕНЬ З КІНОЛОГОМ: ЛАСОЩІ, ІГРИ ТА «ЛОБОВА АТАКА»

ЧИТАТИ ФОТОДЕНЬ З ВЕТЕРИНАРОМ АННОЮ ОКСЕНЮК

Зустріч Шараєвський призначив о 9:30 на студії «Правда Pro», що на вулиці Глушець, 49. На місці вже був відеооператор та режисер монтажу Юрій Деркач, за кілька хвилин прийшов сам Шараєвський, другий оператор Юрій Ребрик, сценарист та помічник режисера Лілія Бутляр з запрошеним актором з Рівного Олексієм Титаренком. Сьогодні команда цілий день зніматиме рекламний ролик для однієї з луцьких фірм.

Після ранкової кави режисер збирає команду, щоб обговорити план зйомки на день. Під час наради прийшла ще одна учасниця події, луцька телеведуча Галина Падалко. Перед зйомками Лілія готує актрису до знімального процесу, робить їй зачіску.

Команда збирає обладнання та вирушає на першу локацію зйомок – дитячий майданчик біля церкви «Нове життя», що на 40-му районі.

По прибуттю продакшн-студія розгортає зелений рір (фон, – ред.), налаштовує техніку: квадракоптер для зйомок у повітрі, камеру на «присосці» кріпленні для зйомки з автомобіля для рухомої зйомки, слайдер для камери — портативні операторскі рельси.

Команда попри сильний вітер натягує рір. Акторів знімають на його фоні, а далі монтажер у спеціальній програмі може вставити замість фону будь-яке зображення.

Оператор Юрій Ребрик замірює швидкість вітру спеціальним приладом та запускає квадракоптер у небо.

Хлопці шукають цікаві місця для зйомок та роблять тестові кадри.

До прибуття акторів, «Правда Pro» обирає найбільш вигідну позицію для відео та робить попередні дублі.

Через 2 години підготовок та налаштувань апаратури на майданчик приїхали актори. До слова, Олексій Титаренко раніше уже знімався в рекламі на телебаченні. А Галина Падалко – у проморолику Східноєвропейського Національного Університету імені Лесі Українки, а також веде політичне шоу «Протилежний погляд».

Підготовка до знімального процесу тривала понад 3 години, хоча сама зйомка ролика зайняла 20 хвилин та декілька дублів.

Для оригінального кадру режисер Сергій Шараєвський вирішив вперше застосувати кріплення для зйомки з автомобіля, яке помістили на капот «Лексуса». Динамічні кадри група знімає на проспекті Соборності. Цю локацію обрали недаремно, мовляв тут – найрівніша дорога.

О 18:00 знімальна група разом з акторами їде на інше місце зйомок – у приватний будинок за місто. Знову на підготовку йде багато часу. О цій порі вже стемніло, але у кадрі має бути день, відтак кліпмейкери витрачають більше 2 годин, щоб правильно виставити освітлення.

У перерві між зйомками втомлена актриса відпочиває.

165

Знімальний процес на другій локації тривав до 23:00, далі команда вирушає на третє місце зйомок – у ресторан «Patio di Fiori». До слова, заклад працює лише до 23:00, тож зйомкам ніхто не заважав.

Після виснажливих зйомок у ресторані знімальна група повернулася на попередню локацію у приватний сектор, щоб дозняти необхідні кадри.

Загалом знімальний робочий день Сергія Шараєвського та його команди тривав 24 години: з 10-ї ранку до 10-ї ранку наступного дня.

Залишити відповідь