Луцькі депутати зі скандалом продовжили оренду землі під ринком

Депутати Луцької міськради підтримали продовження на 1 рік договору оренди землі під ринком «Шанс» на вулиці Кравчука. Щоправда, напередодні рішення депутатам та присутнім підприємцям довелося поскандалити.

Голова «земельної» комісії Євгеній Ткачук запропонував продовжити оренду на 3 роки, аби дати можливість підприємцям працювати. За цей час підприємці матимуть можливість «привести до ладу» свої контейнери. Його підтримав і голова асоціації «Бізнес Волині» Ігор Дильов. За його словами, розмови про створення комунального ринку – «дилетантські». Він відзначив, що варто напрацювати концепцію розвитку ринків, однак за 1 рік зробити це не вдасться. Тому він підтримав ідею продовження оренди на 5 років чи хоча б на 3 роки.

Депутат Андрій Козюра висловив пропозицію на 5 років продовжити оренду кіосків, а оренду стоянки біля ринку «Шанс» не продовжувати. Свою позицію Козюра пояснив тим, що стоянка в неналежному вигляді. Однак підприємець «отримав у спадок» два кіоски, які стоять на ділянці із іншим цільовим призначенням.

Павло Данильчук запропонував таки продовжити оренду на 1 рік та розробити концепцію ринку. Його також підтримав Тарас Шляхтич.

Натомість Микита Рабан та Ігор Поліщук наполягали, що варто продовжувати оренду ділянки із приватним підприємцем лише на 1 рік і працювати над створенням комунального ринку. За словами Поліщука, Євгеній Ткачук намагається ввести в людей в оману, стверджуючи про можливість «вигнання» з ринку власників кіосків.

Коли депутати 25-а голосами підтримали пропозицію продовжити оренду на 1 рік, у раді виникла дискусія про те, як повернутися до голосування і продовжити оренду на 3 роки. Для цього намагалися знайти «шпарини» у регламенті. Пропонували переголосовувати рішення. Повторно збирати «земельну комісію», вносити додаткові пункти рішення тощо.

У підсумку більшість депутатів в цілому підтримали пропозицію продовжити оренду таких ділянок на 1 рік:

підприємцю Шугай В.П. для обслуговування парковки автотранспорту ринку «Шанс» на вул. Кравчука (площею 0,0395 га).

підприємцю Шугай В.П. для обслуговування ринку «Шанс» на вул. Кравчука (площею 0,0266 га).

підприємцю Шугай В.П. для обслуговування ринку «Шанс» на вул. Кравчука (площею 0,1076 га).

підприємцю Шугай В.П. для обслуговування ринку «Шанс» на вул. Кравчука (площею 0,0115 га).

1 коментар

  1. Nikolaj Volynskij сказав:

    До них там і була парковка. Але раніше судимий за махінації (три роки на “хімії”) шахрай Шугай з аферистом Овчаруком підробивши документи заволоділи цією земельною ділянкою у 1997 році. Зичайно і продавців на ринку теж не годиться на вулицю викидати. Ринок негайно потрібно передати в управління комунального підприємства, так в рази збільшаться надходження в казну та й підприємцям буде спокійніше.

Залишити відповідь