Патрульні подякували «Самообороні» та лучанам за активність

Заступник командира батальйону патрульної поліції Сергій Мерчук подякував самооборонівцям за допомогу при затриманні порушників. Командир батальйону Олександр Вовченко відзначив також активність та ініціативність власне патрульних.

Це сталося 29 січня під час прес-конференції.

«Хочу відзначити, що нам під час патрулювання активно допомагає ГШР «Самооборони» ‒ допомагають затримувати та не відмовляються бути свідками подій», ‒ розповів Мерчук. Він додав, що патрульні готові співпрацювати із різними організаціями та бути відкритими до людей.

«Є активна співпраця, суспільство нас чекало. Нам дуже важливі відгуки громадян, що за місяць роботи нас дійсно хвалять та підтримують», ‒ зазначив Мерчук. Він попросив лучан активно виховувати свою правову свідомість.

Окрім того, командир батальйону Олександр Вовченко похвалив роботу патрульних. Він зазначив, що його підлеглі відпрацьовують досить складні випадки, коли за правопорушення карають осіб, які раніше намагалися користуватися службовим становищем. Вовченко, підкреслив, що перед законом усі рівні, тож такі особи не мають і не можуть мати жодних преференцій.

Командир батальйону відзначив ініціативність патрульних. Як приклад він навів розшукове ДТП з наїздом на пішохода. Після прибуття поліцейських на виклик не було ні пішохода, ні автомобіля. Патрульні через лікарні знайшли постраждалу, яка описала автомобіль. Тож через дві години порушника знайшли.

«Це була абсолютно ініціатива хлопців», ‒ зазначив Вовченко та повідомив, що у патрульних немає плану на кількість постанов чи затримань. Тож керівники патрульних поліцейських подякували підлеглим за активість, а лучанам – за підтримку.

Залишити відповідь