Замість Гройсмана листи розсилали хакери

Хакери розсилали листи від імені голови Верховної Ради Володимира Гройсмана.

Про це повідомив прес-секретар спікера парламенту Дмитро Столярчук, – інформує Українська правда.

“Сьогодні на низку адрес надійшов електронний лист ніби-то з поштової скриньки Голови Верховної Ради. У темі вказано “Нова Конституція України”, а прикріплено посилання на відеозвернення одіозного екс-народного депутата-регіонала Олійника, який, як відомо, переховується після Революції Гідності. В звернення говориться про необхідність приймати нову Конституцію на референдумі”, – розповів він.

“Володимир Гройсман до цих листів не має жодного відношення. Хакери (вже встановлено, що лист розсилався з російського поштового серверу) поступили хитро. Скринька спікера не зламана і з його поштової скриньки ці листи не розсилались. Хакери лише підмінили адрес відправника і знайшли спосіб обійти антиспамовий захист, який переважно блокує такі листи”, – додав Столярчук.

“Зрозуміло, що метою цієї хакерської атаки є перешкодити прийняттю змін до Конституції в частині децентралізації і дискредитувати Голову ВРУ. Але нашим не-друзям (очевидно російським) у нас одна відповідь – децентралізацію не спинити. Навіть гібридними хакерськими атаками”, – зазначив він.

 

Залишити відповідь