У Володимирі оголосили карантин

Карантин у школах Володимира-Волинського оголосили до 1 лютого.

Про це йшлося під час наради у міського голови Володимира Петра Саганюка щодо необхідності впровадження карантинних заходів, ‒ пише Буг.

Про те, що захворюваність зросла у порівнянні з учорашнім днем прозвітувати керівники двох із п’яти шкіл міста.

Так, за словами директора ЗОШ №1, якщо учора не прийшли до школи 80 діток, то сьогодні уже 104. У НВК №3 кількість хворих учнів за день збільшилась зі 157-ми до 239-ти. Стосовно ж ЗОШ №2, то там захворюваність становить 16%, у гімназії імені Цинкаловського – 14,5%, у ЗОШ №5 – лише 10%, але є поширення іншої хвороби ‒ вітряної віспи.

Так само переважно «вітрянкою» хворіють вихованці ДНЗ №8. У середньому садочки не відвідують 17-20 дітей, тож запроваджувати карантин в дошкільних закладах на цей час не будуть.

Для школярів у зв’язку із тенденцією до зростання кількості хворих та підвищенням температури повітря, що лише сприятиме розповсюдженню інфекції, вирішено відправити на вимушені канікули з 28 січня по 1 лютого включно.

Крім того, під час наради щодо смертельного випадку, який мав нещодавно місце у міській лікарні, головний лікар ТМО Олександр Клачук надав роз’яснення: «Чоловік дійсно помер від двосторонньої пневмонії, але як стало відомо, хворів уже давно і за медичною допомогою не звертався».

Нагадаємо, раніше про карантин в школах оголосили в Ковелі, Луцьку та Нововолинську. А міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі оголосив про епідемію грипу в країні. Зокрема Волинь перетнула 50% бар’єр захворюваності.

Залишити відповідь