На Рівненщині «без 5 хвилин» терорист здався СБУ

Вбивство офіцера СБУ з Волині

Рівненські правоохоронці викрили чоловіка, який готувався стати спільником терористів на Сході України.

26-річний мешканець Рівненської області мав намір вступити до складу одного із незаконних збройних формувань “ДНР” та “ЛНР”, – повідомляє УНН.

Встановлено, що в серпні 2015 року чоловік зв’язався у телефонному режимі з керівниками окремої механізованої бригади терористичної організації та одержав інформацію про вступ у їхні ряди.

Однак, розчарувавшись в діяльності незаконних збройних формувань, сарненчанин у кінці жовтня минулого року, прибув до працівників Служби безпеки України та щиросердно зізнався у вчиненому.

Під час досудового розслідування громадянин сприяв слідчим СБУ розкриттю кримінального правопорушення.

“Згідно із законодавством України, особа, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв’язку із створенням або діяльністю такої групи чи організації, звільняється від кримінальної відповідальності”, — пояснив процесуальний прокурор Володимир Пилипів.

Оскільки чоловік здався правоохоронцям і зізнався у скоєнні правопорушення, прокуратура Рівненської області скерувала до суду клопотання про звільнення останнього від кримінальної відповідальності.

Залишити відповідь