Луцьк: назвали переможця тендеру на сметану для дитсадків

На 2016 рік луцьким дитсадкам закупили понад 13 тонн сметани. Зокрема, управління освіти Луцької міської ради провело відкриті торги на закупівлю сметани у міські дитячі навчальні заклади.

Чиновники шукали підрядників для поставки сметани з вмістом жиру не менше 20%, – пише Під прицілом.

Члени комісії конкурсних торгів допустили до оцінки пропозицій двох учасників: Угринівське Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство ім. Шевченка та луцьке приватне підприємство «Торгпродукт». Зокрема, ПОСМ імені Шевченка зобов»язалося поставляти сметану необхідної якості за ціною 28,75 гривні за кілограм, своєю чергою, «Торгпродукт» запросило 28 гривень за кіло.

colwidth-f674a2c3746397527e487c4228806e15

Після розгляду конкурсних пропозицій члени комісії уклали договір на поставку молочного продукту з ПП «Торгпродукт», бо його ціна на товар (372,4 тисячі гривень за рік), була нижчою від 382,375 тисячі гривень, яку запросило ПОСМ імені Шевченка.

Тож відтепер підприємець повинен здійснювати поставки товару замовнику дрібнооптовими партіями протягом року згідно з заявками. Разом з тим, на кожну партію товару постачальник має надавати документ, що підтверджуватиме його безпечність та якість.

Як йдеться у Віснику держзакупівель, на сметану для луцьких ДНЗ управління освіти Луцької міськради планувало витратити 429,989 тисячі гривень.

Залишити відповідь