Допомагати воїнам стає важче, ‒ волинські волонтери

Волинські волонтери нагадують мешканцям, що війна не закінчилася, а тому треба продовжувати допомагати армії.

Про це зокрема сказала Олександра Фальчук під час нагородження у Волинській ОДА, ‒ йдеться в сюжеті Громадського.Волинь.

26 січня на засіданні Громадської ради при Волинській ОДА трьох волинських волонтерів ‒ Олександру Фальчук із Луцька, Олександра Положевця з села Вишнів Любомльського району та Віталія Лісецького із Зубильного Локачинського району ‒ нагородили медалями «За гідність та патріотизм». Як з’ясувалося вже під час церемонії, нагороди ці – від окремого батальйону морської піхоти та Всеукраїнського об’єднання «Країна».

Волонтерське об’єднання, що діє при волинському осередку Української спілки ветеранів Афганістану, лише аптечок передало на фронт близько 7 тисяч.

«Нині допомагати воїнам стає важче. Раніше ми просто розставляли скриньки, проводили ярмарки. А зараз доводиться налагоджувати зв’язки з діаспорою. Треба розуміти, що війна не закінчилася. Хлопці стоять на морозі. Їм видали один комплект форми. Потрібні ліки від застуди. Тому ми просимо вас допомагати скільки є сил», – закликає Олександра Фальчук.

 

Залишити відповідь