Майбутнє парків Луцька: опитування в інтернеті

Робоча група з опрацювання концепцій розвитку парків запрошує лучан взяти участь в опитуванні щодо основних зелених зон міста. Кожен охочий може висловити власне бачення роботи Центрального парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки та Парку 900-річчя міста Луцька.

Для цього потрібно заповнити анкети, або ж надіслати власні пропозиції та зауваження робочій групі. Уся зібрана інформація буде проаналізована та використана у підготовці концепцій, – повідомили у прес-службі міськради.

Представники робочої групи вважають, що опитування дасть змогу отримати достовірну інформацію про те, наскільки лучани задоволені парками сьогодні та якими вони хотіли би бачити їх завтра. Такі знання необхідні для прийняття стратегічних рішень в управлінні парками.

• Заповнити анкету онлайн щодо Центрального парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки можна за посиланням https://goo.gl/HAHV2f.
• Заповнити анкету онлайн щодо Парку 900-річчя Луцька можна за посиланням https://goo.gl/tHMm0d.
• Відгуки про роботу парків, власні зауваження, пропозиції та ідеї щодо розвитку парків можна надсилати на електронну адресу lutsk.park@gmail.com.

Крім опитування онлайн, лучанам запропонують заповнити паперові анкети, а також взяти участь у інших формах дослідження. Також впродовж лютого відбуватимуться зустрічі представників установ, громадських організацій, підприємств, ініціативних груп, що обговорюватимуть різні аспекти діяльності парку.

“Запрошуємо долучитися до онлайн-спільноти, що була створена для обговорення концепцій розвитку парків: https://www.facebook.com/groups/1561167140789117”, – кажуть учасники робочої групи.

Залишити відповідь