На Волині – катастрофа з пальним для снігозбиральної техніки

Пального для снігозбиральної техніки, яка працює на Волині, вистачить на три доби.

Про це йшлося під час засідання антикризового енергетичного штабу при облдержадміністрації, – пишуть Відомості.

“Із 15 по 21 січня цього року на дорогах області працювало 496 одиниць спецтехніки та 607 працівників. Загалом, із початку осінньо-зимового періоду для покриття доріг використано 10 153 тонн піщано-соляної суміші та 93 тонни солі. Фактично на сьогодні залишилося 24 800 цієї суміші та 426 тонн солі з антизлежувачем”, – розповів заступник начальника департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Віктор Довгополюк.

Одночасно зазначив, що лишає бажати кращого ситуація з паливномастильним матеріалами.

“На залишках – 16,5 тисячі літрів пального, з яких 12,6 тисячі літрів – дизпаливо та 3,9 тисячі літрів – бензин. Станом на 22 січня 14,8 тисячі літрів дизпалива та 3 тисячі літрів бензину надали облавтодору Волині районні державні адміністрації”, – наголосив він.

До цього часу, за його словами, резерв пального дозволяв здійснювати всі роботи, аби забезпечити проїзд як між населеними пунктами, так і безпосередньо ними, а також покривати шляхи протиожеледними матеріалами. Нині ж пального залишається обмаль.

За інформацією начальника Служби автомобільних доріг в області Анатолія Посполітака, для утримання шляхів у належному стані в осінньо-зимовий період потрібно до 5 тисяч літрів паливно-мастильних матеріалів на добу. Відтак, наявного ресурсу, за умови погіршення погодних умов, вистачить лише на три доби. У зв’язку з цим він попросив місцеві органи виконавчої влади активніше долучатися до роботи облавтодору та за можливості допомагати пальним.

Залишити відповідь