Волинського лісу вкрали на майже 2,5 мільйона

Понад тисячу зловмисників зловили охоронці лісу на теренах Волині. Збитки від їхнього бажання легкої наживи – 2,4 мільйона гривень, а це понад 600 кубометрів рубок.

За фактом відкриті кримінальні справи, ‒ інформує Інформаційне агентство Волинські Новини.

Підсумовуючи роботу минулого року, лісівники кажуть, що вона була не простою, адже лиходіїв було чимало, а навантаження на одного лісівника ‒ величезне.

«У системі Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства працює 1036 працівників, які одночасно із виробничими функціями, мають статус працівників державної лісової охорони. З них – 694 майстрів лісу. На 1 майстра лісу в середньому припадає 942 гектарів лісу. У перерахунку на запас вкритої лісом площі, то один майстер лісу сьогодні охороняє в середньому 170 тисяч кубометрів лісу, а це у грошовому еквіваленті – 100 мільйонів гривень», ‒ інформує тимчасово виконувач обов’язків начальника ВОУЛМГ Олександр Кватирко.

Та додає, що незаконних рубок лісу зафіксували 1038 випадків, об’єм незаконних рубок становить 687 кубометрів. Загальна сума збитків, завданих лісовому господарству – 2 мільйони 403 тисячі гривень. Лісівники запевняють, що всіх лісо порушників вдалося спіймати.

Щодо завданих збитків, то в добровільному порядку порушники сплатили мільйон 97 тисяч гривень (46%). Щодо решти – справи направили у суд. Також правоохоронці відкрили й 15 кримінальних справ.

Залишити відповідь