Бійці «Світязя» вирушили на Схід

Частина особового складу роти патрульної служби особливого призначення «Світязь» вирушила із Луцька на ротацію у зону проведення антитерористичної операції.

Проводжали бійців на Схід 14 січня.

На чергову ротацію бійці вирушають у Луганську область.

«Відправляємося не на передову, але в зону проведення АТО», – зазначив командир роти Сергій Козак. Він зазначив, що його підопічні виконуватимуть завдання із підтримання правового режиму, перевірки транспортних засобів, недопущення перевезення та виявлення незаконних речовин, зброї, боєприпасів тощо, які можуть використовуватися на тимчасово окупованих територій.

«Якщо будуть мінятися завдання – будемо виконувати відповідно до зміни в обстановці», – додав командир «Світязя».

Ротація бійців триватиме до особливого розпорядження.

«До цього часу ротації були по 30 днів, цього разу мабуть буде більше», – підсумував Козак.

Бійці «Світязя» з  10 червня без змін знаходиться  у зоні проведення АТО – половина з них перебуває на ротації, половина виконує завдання у зоні АТО. Тож перед черговим виїздом бійці провели бойове злагодження у Сокиричах.

Козак також розповів, що бійці достатньо забезпечені продовольством та іншими необхідними речами.

«Великі слова вдячності хотілося б все-таки сказати людям, які допомагають, простим громадянам України, які не залишаються осторонь та розуміють, що війна ще не закінчилася. Особливо великі слова вдячності фонду «Волинь-2014», які нам постійно, систематично надають допомогу підрозділу», – сказав Козак. Також він подякував фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за комплект дороговартісної гуми для автомобіля.

До слова, представники фонду «Волинь-2014 приїхали проводжати хлопців, з якими знайомі принаймні від початку поїздок «Світязя» на Схід. Цього разу вони забезпечили бійців тушонками, згущівкою та пальним.

Командир третього взводу роти «Світязь» В’ячеслав Моніч розповів, що воює вже другий рік, тож і не пригадає, яка за рахунком це його  ротація.

«У нас немає бійців, які їдуть уперше – всі вже побували не один раз на території антитерористичної операції, приймали участь у бойових діях, залучалися до проведення зачисток, сірої зони, несення служби на блокпостах тощо», – повідомив Моніч.

Оскільки бійці їдуть на заміну побратимів із попередньої ротації, останні вже за два дні мають повернутися на Волинь.

Заступник начальника Головного Управління Національної поліції Анатолій Шумик побажав бійцям успіху та якнайскоріше повернутися додому. Він вручив бійцям прапор Волині, який вони заберуть із собою в АТО. Після цього священик прочитав молитву та посвятив бійців. Після цього світязьці вирушили у зону проведення АТО.

Залишити відповідь