У Луцьку не будуть безплатно харчувати частину школярів

Із вересня 2016 року у Луцьку дітей 1-4 класів перестануть харчувати безплатно, бо на це більше не дають грошей із держбюджету.

Про це розповіла начальник управління фінансів та бюджету міськради Ліля Єлова під час засідання «архітектурної» комісії міської ради у середу, 13 січня.

Упродовж січня із міського бюджету будуть забезпечувати безплатне харчування для дітей 1-4 класів за 7 гривень, а до кінця травня – за 3,5 гривні. За меншу суму батьки зможуть купити дітям менше чи доплатити, а з червня чи вересня батьки платитимуть самі.

На перехідний період витратять 1,5 мільйона гривень Продовжуватимуть платити з міського бюджету для пільгових категорій дітей, а також дітей учасників АТО в час, коли батьки на Сході. На це витратять 5,5 мільйона гривень.

Також міський голова Микола Романюк нагадав, що на місцевий бюджет «повісили» утримання профтехосвіти (48 мільйонів гривень). Проте Романюк висловив сподівання, що профтехосвіту в Луцьку забезпечуватимуть на умовах співфінансування із облрадою, бо у таких закладах лучан – лише 26%, а інші приїжджають навчатись з інших населених пунктів області.

Залишити відповідь