У Луцьку «Камазами» заблокували склад компанії російського холдингу

Активісти у Луцьку заблокували склади компанії «Мегаполіс-Україна», що входить до російського холдингу «Мегаполіс».

Блокування розпочали вранці 12 січня.

У ньому беруть участь бійці «Айдару», «Азову», «Самооборони Волині» та інших організацій. Також подібну акцію розпочали у містах Західної України та Києві, зокрема і в Ковелі на Волині.

Як розповів співорганізатор акції у Луцьку, нардеп Ігор Лапін, «Мегаполіс» належить російському бізнесмену Ігорю Кесаєву, пов’язаному із ФСБ, а також сину президента-втікача Олександру Януковичу. В часи Януковича в Україні адміністративними методами «прикрили» понад 60 підприємств, що займалися посередництвом між виробниками цигарок та роздрібними точками продажу і залишили лише одну – «дочку» російського підприємства «Мегаполіс-Україна».

Це підприємство під опікою мільйонера Бориса Кауфмана залишається монополістом на роздрібному ринку цигарок і досі.

А голова Антимонополіного комітету Юрій Терентьєв каже, що «все добре» попри запевнення президента, що в Україні не буде монополізації ринку. Нині ж активісти хочуть заблокувати роботу підприємства, аби привернути увагу антимонопольників та добитися внесення Ігоря Кесаєва у санкційний список. Адже цей російський бізнесмен, окрім заробітку на українських курцях, також заробляє на виробництві зброї в Росії на заводі імені Дегтярьова (власник цього підприємства, – ред.).

Наразі організатори блокування привезли дрова, бочки, щоб провести вогнище, а до дверей терміналів луцького складу «Мегаполіс-Україна» підігнали «Камази».

Залишити відповідь