У Ковелі син убив матір: «відьма вмирає мєдлєнно і мучитєльно»

Волинянина засудили на шість років за тяжке побиття власної матері, яке призвело до смерті.

Про це стало відомо з судового документу, ‒ пише ВолиньPost.

Ковельський міськрайонний суд Волинської області розглянув справу чоловіка, якому інкримінували правопорушення за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України – умисне тяжке тілесне ушкодження.

13 липня 2015 року близько четвертої години ранку в одному з будинків у Ковелі чоловік розбудив своїх сусідів та пропонував їм подивитись, як помирає відьма. Коли ті прийшли у квартиру, то побачили його матір, яка лежала на закривавленій підлозі.

Як розповіли працівники швидкої допомоги, кров була також на ліжку, де перед тим спала потерпіла. Лікарі виявили у жінки численні сліди від ударів. За висновками судово-медичного експерта, її били руками та ногами.

Жінку госпіталізували в лікарню, де вона померла від нанесених ран. Через важкий стан, вона не змогла повідомити що ж сталось.

Свідки розповіли, що зранку почули крики з будинку, де стався злочин. Так, одна з сусідок повідомила, що обвинувачений зателефонував до неї та запросив до себе у гості: «Іди подивись, як вмирає відьма», ‒ сказав він.

Коли вона прийшла до будинку потерпілої, обвинувачений стояв на порозі та все повторив фразу: «Іди подивись, як вмирає відьма». За словами жінки, від нього несло спиртним. В будиночку вона виявила потерпілу, яка лежала в кімнаті на підлозі, а скрізь була кров.

Жінка відразу викликала лікарів, а поки чекала на швидку, чула, як обвинувачений гукав до свого сусіда ту ж саму фразу: «Іди подивись, як вмирає відьма».

Крім цього свідок підтвердила, що потерпіла останнім часом, в зв’язку з погіршенням стану здоров’я, самостійно піднятись не могла, а сісти в ліжку могла лише зі сторонньою допомогою.

Ще один свідок – сусід, що жив в будинку поруч, ‒ повідомив, що зранку прокинувся від гавкоту собаки, а хтось гукав його на ім’я. Коли він вийшов на вулицю, то побачив обвинуваченого, останній був в пʼяному стані та просив прийти до нього та подивитись на те, що сталось.

Коли сусід прийшов на місце злочину та побачив побиту жінку, до нього підійшов її син і сказав фразу: «Відьма вмирає мєдлєнно і мучитєльно».

Обвинувачений під час судового слухання свою вину не визнав. Він розповів, що в той день вживав багато спиртних напоїв, зокрема горілку та пиво. Мати зробила йому зауваження щодо надмірного вживання спиртних напоїв, однак він на нього не відреагував, взяв пляшку з горілкою та пішов в іншу кімнату. В процесі вживання спиртного та перегляду телевізора, він заснув.

В судді стверджував, що сам побити матір не міг, але й не зміг пояснити, чому його одяг був в крові потерпілої. Судові експерти виявили у обвинуваченого психічні та поведінкові розлади внаслідок вживання алкоголю.

Заслухавши всі докази, Феміда визнала чоловіка винним у скоєнні злочину та присудила йому позбавлення волі на шість років та шість місяців.

Залишити відповідь