Луцьк від снігу чистять 6 машин та 1 трактор

Луцьк від снігу чистять 6 машин спецкомунтрансу та один трактор, однак багато вулиць й досі залишаються у неналежному стані.

Про це розповів директор департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Іван Кубіцький, ‒ пише Район.Луцьк.

За його словами, наразі техніка не припиняє працювати, але разом з тим чиновник зазначив, що розчистили ще не всі вулиці міста.

«Вночі працювало 6 машин спецкомунтрансу та один трактор. Зараз машини продовжують свою роботу. Двірники мають прочистити зупинки та переходи. Комунальна техніка розділилася і поїхала розчищати ті вулиці, до яких ще не встигли добратися, у районі Балки, Кічкарівки», – зазначив Іван Кубіцький.

Окрім того, начальник ЖКГ повідомив, що наразі комунальники використовують тільки власну техніку, залучення додаткової поки що не потрібне. А ще нагадав, що приватні фірми та підприємства повинні самі дбати про чистоту власних територій, бо департамент здійснює прибирання тільки на вулицях, які знаходяться у комунальній власності.

Залишити відповідь