Пирожик на свята їздив із допомогою на фронт

На новорічно-різдвяні свята перший заступник голови Волинської облради Олександр Пирожик відвідав бійців на передовій.

Про це він написав у соціальній мережі Facebook.

«Рота, якою командує наш побратим із Ківерцівської чоти «Легіону Свободи» Максим Морозов (друг «Лютий»), охороняє підходи до гори Карачун. Це стратегічна висота між Слов’янськом і Краматорськом, з якої обидва ці міста проглядаються, як на долоні. Волинян тут четверо: крім Макса «Лютого», тутешні блокпости патрулюють наші бійці Сергій Судак, Богдан Романчук та Михайло Ващук», – пише Пирожик.

Він нагадав, що за контроль над горою Карачун точилися запеклі бої з терористами, які, відступаючи, підірвали місцеву телевежу. Її й досі не відновили.

«Подальша наша поїздка по «передку» від Слов’янська до Маріуполя наочно підтвердила наявність серйозних проблем у сфері інформаційної політики та інформаційної безпеки. Абсолютна більшість радіостанцій, які ми «ловили» на прифронтових територіях, якраз і були отими «сєпар-FM», які сіють ворожу російську пропаганду. Хоча тут, як ніколи, зараз потрібна у т.ч. інформаційна. Але, схоже, до цього нікому немає діла: у «мінстеців» та інших урядовців є справи куди важливіші…» – пише він.

Пирожик зазначив: «На горі Карачун, куди ми піднялися вже у вечірніх сутінках, схилили голови біля монументу загиблим за її звільнення бійцям. На прохання побратима Сергія Судака (друг «Карузо») заспівали «Волинь моя…»

«Узгодили з командиром «Лютим» наш подальший маршрут уздовж передової. Проте 25-градусний мороз, яким зустрів нас ранковий Краматорськ наступного дня, змусив внести серйозні корективи в часі виїзду до наступного пункту призначення. Кілька годин довелося відігрівати автівку й акумулятор. Упевнився, що в такій поїздці планувати можна хіба відстані, але не час», – зізнався перший заступник голови облради.

Залишити відповідь