Переселенці на Сході отримали допомогу з Волині

Переселенцям зі Сходу України, які перебувають у Дніпродзержинську, Новомосковську та Верхньодніпровську, з Волині надійшла гуманітарна допомога в рамках програми «Разом з Україною».

Про це повідомляє виконавча дирекція БФ «Волинь-2014».

Цю програму реалізує польський уряд через «Європейський Дім Зустрічей – Фундація Новий Став» та фонд «Волинь-2014». На Дніпропетровщині допомогу роздавали партнери БФ- «Міжнародна асоціація підтримки України».

Як розповіла керівник Дніпропетровської філії фонду Наталія Браженко, допомога надається тим родинам, в яких є діти або літні люди. Для поліпшення побутових умов переселенці отримали пралі машини, бойлери, конвектори, електроплити. Також їм були передані продуктові набори, солодощі для дітей, побутова хімія, теплий одяг, взуття та постільні комплекти. Цей масштабний проект є довготривалим, з перспективним розвитком нових програм гуманітарної допомоги Україні.

Заступник міського голови Дніпродзержинська Олег Морохов висловив організаторам та учасникам проекту вдячність за увагу та допомогу.

«Щиро дякую всім небайдужим людям – і тим, які організовують такі акції, і тим, хто стоїть біля їх витоків, у даному разі- це Уряд Польщі. На сьогодні в Дніпродзержинську перебуває близько 5700 переселенців, чимало з них вже зареєстровані в місті, знайшли тут роботу, діти влаштовані до шкіл і дитсадків. Така гуманітарна допомога – значна підтримка для наших громадян», – наголосив Олег Морохов.

Побутову техніку для Верхньодніпровських вимушено переміщених громадян України передав керівник заводу «Модерн-Експо» Верхньодніпровськ» Андрій Гончарук.

Всього в рамках проекту «Разом з Україною» було надано допомоги на суму понад 10 мільйонів гривень.

 

Залишити відповідь