До Волиньради передали проект бюджету області

В останній день 2015 року, 31 грудня, голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик підписав проект обласного бюджету на 2016-й зі змінами та доповненнями й передав документ в обласну раду.

Про це Гунчик повідомив під час оперативної наради 4 січня 2016 року, повідомляє відділ інформаційної політики ОДА.

“31 грудня вже минулого року у газеті «Голос України» опублікували закон України «Про Державний бюджет 2016 року», – наголосив голова облдержадміністрації.Тож, відповідно до чинного бюджетного законодавства, обласні ради зобов’язані у двотижневий строк прийняти власні бюджети. Відтак, до 15 січня Волинь повинна отримати свій основний фінансовий документ.

З огляду на важливість справи, Володимир Гунчик закликав голів райдержадміністрацій, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та головних розпорядників коштів упродовж найближчих двох тижнів активно працювати з депутатами, аби забезпечити прийняття бюджету.

Нагадаємо, Волинь увійшла в 2016-й без обласного бюджету. Під час сесії обласної ради відповідний проект рішення депутатський корпус так і не розглянув – голова обласної ради Ігор Палиця оголосив про перерву в сесійному засіданні. Одначе до середини січня 2016-го депутати змушені будуть зібратися знову й таки затвердити бюджет.

Залишити відповідь