На Волині викрили незаконний горілчаний цех

Поблизу Луцька правоохоронці вирахували підпільну гуральню та вилучили з обігу 4 тонни сировини для виготовлення сурогату та понад 25 ящиків готової “горілки”. Загальна вартість вилученого майна складає майже півмільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба волинської поліції.

Працівники УЗЕ Національної поліції України та прокуратури у Волинськійобласті ліквідували підпільний цех з виробництва алкогольних напоїв підвиглядом горілки відомих українських торгових марок.

“Підприємство” знаходилось в одному з населених пунктів Луцького району.У гаражному приміщенні приватного будинку виробляли “ліву” горілкукустарним способом. На перший погляд пляшки нічим не відрізнялись від”оригіналу”. Однак запах рідини викликав великий сумнів.

Перед Новорічними та Різдвяними святами “гуральня” збільшила потужністьвиробництва. Режим роботи – з 8-ї ранку до 8-ї вечора.

До обов’язків робітників “цеху” входило не тільки виготовлення фальсифікату, а також миття та підготовка тари до розливу, розлив, поклейка марок акцизного податку України та пакування вже готової до реалізації горілчаної продукції.

Зазначений фальсифікат реалізовували через магазини та заклади громадського харчування міста та району.

Під час проведення санкціонованого обшуку працівники поліції вилучили 25 ящиків фальсифікату відомих українських торгових марок та понад 10 ящиків вже підготовленої до розливу тари, а також бочки зі спиртом та очищеною водою обсягом 4 тисячі літрів.

Виготовляли сурогат у 50-ти літровій металевій ємності шляхом змішування складових його компонентів.

Також правоохоронці вилучили більше 1,5 тисяч підроблених марок акцизного податку України, близько 2 тисяч штук корків, півтисячі дозаторів для пляшок, обладнання для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за статтею 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезенняв Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збутпідроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Проводять подальші слідчо-оперативні заходи, спрямовані навстановлення кола осіб причетних до виготовлення та збуту фальсифікату, атакож канали постачання підроблених марок акцизного податку України.

Залишити відповідь