«Лісова гвардія» охоронятиме ліси від бурштинокопачів в посиленому режимі

Як розповів головний спеціаліст сектору охорони та захисту лісу Петро Романуха, у новорічні дні волинські лісівники не припинятимуть чергування в лісоугіддях, а натомість посилюватимуть свої зусилля, задіюючи задля цього всі наявні резерви.

Вже цієї доби кількість природоохоронців з числа працівників лісгоспів та спецпідрозділів поліції зросте у рази, – повідомляють у прес службі Волинського ОУЛМГ.

Разом з тим лісогосподарські та лісомисливські підприємства облуправління продовжують забезпечувати продуктами харчування правоохоронців, які також щоденно стоять на варті

лісу. Зокрема для урізноманітнення новорічного меню, за словами начальника відділу лісового господарства Волинського ОУЛМГ Бориса Бабеляса, лісівники підвезуть рибу, сало, мінеральну воду, масло, печиво, цукерки, інші продукти та солодощі.

Допомогу надають лісівники і у забезпеченні потреб охоронців лісоугідь паливно­ мастильними матеріалами.

На сьогодні зусиллями працівників Маневицького лісгоспу з допомогою спеціалізованої техніки повністю завершено часткову рекультивацію на території, що найбільш потерпіла від незаконних дій бурштинокопачів.